KONST / Litografier / Färglitografi 7278100
nr 727 8100
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Anders Palmér (f. 1958), huskroppar, signerad, 64/270, motivets mått: 18x24
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 november 2011
kl 18:23:58
150 kr